PDF to HTML node generator (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Published
lv: Publicēts

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total
