PDF to HTML node generator (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Published
ru: Опубликовано

en: Initializing.
ru: Инициализация.

en: An error has occurred.
ru: Произошла ошибка.

en: Completed @current of @total.
ru: Выполнено @current из @total.
