PDF to HTML node generator (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Initializing.
ta: தயாராகிறது.

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.

en: Completed @current of @total.
ta: @total ல் @current முடிந்துள்ளது.
