PDF to HTML node generator (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:
