PDF to HTML node generator (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Published
pt: Publicado

en: Initializing.
pt: A iniciar

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: Completed @current of @total.
pt: Concluído @current de @total.
