PDF to HTML node generator (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Published
sk: Zverejnené

en: Initializing.
sk: Inicializujem

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Completed @current of @total.
sk: Dokončené @current z @total.
