PDF to HTML node generator (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Published
am: የታተመ

en: Initializing.
am: በማስነሳት ላይ።

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።

en: Completed @current of @total.
am: ከ @total ያህል @current ተጠናቋል።
