PDF to HTML node generator (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Published
ar: منشور

en: Initializing.
ar: التجهيز.

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.
