PDF Metadata (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: About
sv: Om

en: custom
sv: anpassad
