PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Path
am: ዱካ

en: Location
am: ቦታ

en: Provider
am: አቅራቢ
