PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Path
ar: المسار

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Location
ar: الموضع

en: Provider
ar: المزود

en: About
ar: حول
