PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Path
ast: Camín

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Location
ast: Llugar
