PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Path
az: Yol

en: Keywords
az: Açar söz

en: Location
az: Məkan

en: Provider
az: Provayder

en: About
az: Haqqında
