PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Path
be: Сцежка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: About
be: Аб
