PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Location
bg: Местоположение
