PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
