PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Path
bs: Putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Location
bs: Lokacija
