PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Path
ca: Camí

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Location
ca: Localització

en: Provider
ca: Proveïdor

en: About
ca: Detalls
