PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Path
cs: Cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Location
cs: Místo

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: About
cs: Popis
