PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Path
cy: Llwybr

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Location
cy: Lleoliad
