PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Path
da: Sti

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Location
da: Lokation

en: Provider
da: Udbyder

en: About
da: Om

en: custom
da: tilpasset
