PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Subject
de: Betreff

en: Path
de: Pfad

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Location
de: Ort

en: Provider
de: Anbieter

en: About
de: Über

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: Manual Installation
de: Manuelle Installation
