PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
