PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Provider
el: Πάροχος

en: About
el: Περί
