PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Path
eo: Vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Location
eo: Loko

en: Provider
eo: Provizanto
