PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Path
es: Ruta

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Location
es: Ubicación

en: Provider
es: Proveedor

en: About
es: Acerca de

en: custom
es: personalizado
