PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Path
et: Tee

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Location
et: Asukoht

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: About
et: Programmist
