PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: About
eu: (r)i buruz
