PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Path
fi: Polku

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Location
fi: Sijainti

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: About
fi: Tietoja
