PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Path
fil: Landas
