PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Path
is: Leið

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Location
is: Pláss

en: About
is: Um
