PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: Path
fr: Chemin

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Location
fr: Emplacement

en: Provider
fr: Fournisseur

en: About
fr: À propos

en: custom
fr: personnalisé
