PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Path
gl: Ruta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Location
gl: Localización

en: Provider
gl: Proveedor

en: About
gl: Información
