PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Path
gu: પાથ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: About
gu: વિશે
