PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Path
he: מיקום

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Location
he: מיקום

en: Provider
he: ספק

en: About
he: אודות
