PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: Path
hi: मार्ग

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Location
hi: स्थान

en: Provider
hi: प्रदाता

en: About
hi: के बारे में
