PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Location
hr: Lokacija

en: Provider
hr: Pružatelj

en: About
hr: Opis
