PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Path
hu: Útvonal

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Location
hu: Helyszín

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: About
hu: Leírás

en: custom
hu: egyéni
