PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Path
hy: Ուղի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Provider
hy: Մատակարար

en: @label
hy: @label (@column)
