PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Subject
id: Judul

en: Path
id: Jalur

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Location
id: Lokasi

en: Provider
id: Penyedia

en: About
id: Tentang
