PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: Path
ja: パス

en: Keywords
ja: キーワード

en: Location
ja: 場所

en: Provider
ja: プロバイダー

en: About
ja: アバウト
