PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Provider
ka: პროვაიდერი
