PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Path
kk: Жол

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Location
kk: Орналасуы
