PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Location
km: ទីតាំង

en: About
km: អំពី
