PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು
