PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Location
ku: شوێن

en: About
ku: دەربارە
