PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Path
lt: Kelias

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Location
lt: Vieta

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: About
lt: Apie

en: custom
lt: savitas
