PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Path
lv: Ceļš

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: About
lv: Par
