PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Path
ml: വഴി

en: Provider
ml: ദാതാവ്
