PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Path
mn: Зам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Location
mn: Байрлал
